سبک زندگی

۹ دلیلی که نشان میدهد مهربانی برای سلامتی تان مفید است ۹ دلیلی که نشان میدهد مهربانی برای سلامتی تان مفید است
مهربانی می‌تواند سالها به طول عمر شما اضافه کند. همچنین در لحظه‌های که از عصبانیت دوست دارید مشت بر دیوار بکوبید یا دچار استرس شوید، شادترتان می‌کند.
ادامه مطلب
4 قدم تا فراموشی نامزدی شکست خورده 4 قدم تا فراموشی نامزدی شکست خورده
اگرچه که ازدواج با دنیایی از امید و آرزو و شور و اشتیاق اتفاق می افتد اما پیوند دو آدم همیشه سرنوشت خوبی ندارد. گاهی شما در همان دوران نامزدی متوجه می شوید که به درد هم نمی خورید یا انتخاب اشتباهی داشته اید...
ادامه مطلب
چگونه دوستان خود را شاد کنیم چگونه دوستان خود را شاد کنیم
برای شاد کردن دوستانتان شما باید با آن‌ها صمیمی باشید. اگر برای دوستی خود ارزش قائل هستید و می‌خواهید آن را بیشتر کنید باید تصمیمات درستی بگیرید.
ادامه مطلب
ازدواج با این ۸ نوع مرد خطرناک است!  ازدواج با این ۸ نوع مرد خطرناک است!
در این مطلب 8 نوع مرد خطرناک برای ازدواج را برایتان می نویسیم. شوهرانی که برای پیشرفت مقاصد خود، دروغ های کوچکی می گویند و یا گاه این کار را برای تمسخر همسر خود انجام میدهند. بالاخره یک روز کارشان به دادگاه خانواده می کشد. این گروه مردان همواره در دنیایی از وهم و خیال در پروازند و معمولاً فراموشکار هم می شوند و تمام دروغ هایی را که گفته اند از یاد می برند چون از قدیم گفته اند که «دروغگو همیشه فراموشکار است! »
ادامه مطلب
نکات مهم در درمان افسردگی نکات مهم در درمان افسردگی
درمان زودهنگام افسردگی باعث رفع بسیاری از مشکلات روزمره می شود. در این مطلب نکات مهمی در درمان افسردگی به شرح توضیح داده شده است که عبارتند از خواب بهتر، تسکین درد، ارتقاء سلامت، عملکرد شغلی بهتر، تفکر هشیارانه‌تر و حافظه بهتر، زندگی خانوادگی شادتر و ...
ادامه مطلب
7 راه سریع از بین بردن استرس که عملکرد فرد را بهبود می بخشد. 7 راه سریع از بین بردن استرس که عملکرد فرد را بهبود می بخشد.
آیا درمورد مسئولیتهای خود نسبت به خانواده و کار احساس استرس دارید؟ کارهای زیادی هستند که می توانید برای کاهش تنش انجام دهید. یک فیلم کمدی توی دی وی دی بگذارید، چند نفر از دوستان را دعوت کنید و با هم بخندید. وقتی اطرافتان را کلی چیز احاطه می کند، می تواند خسته کننده باشد و تبدیل به استرس شود. در نتیجه برای از بین بردن استرس ریخت و پاشها را تمیز کنید. نوشیدنی های ترش که شاید این روزها قسمتی از وعده صبحانه معمول شما هستند، بطور شگفت انگیزی می توانند کمکتان کنند.
ادامه مطلب
ویتامین ها و مکمل ها، راهنمای شیوه زندگی ویتامین ها و مکمل ها، راهنمای شیوه زندگی
از جمله ویتامین ها و مکمل ها میتوان به پروبیوتیک: باکتری دوستانه، DGL (شیرین بیان): خنک کننده سوزش سر دل، روغن نعناع: برای تسکین سندروم روده تحریک پذیر ( IBS)، بابونه: بیش از یک چای تسکین دهنده، زنجبیل: مسکن معده، L-گلوتامین: یاور روده، اسفرزه(پسیلیوم): فیبر برای یبوست کنگر فرنگی: التیام بخش ناراحتی معده اشاره کرد. مکمل های غذایی توسط سازمان غذا و داروبه خوبی نظارت نمیشوند، در نتیجه خواندن برچسب ها همیشه مهم است. همچنین مهم است که قبل از شروع هر مکمل جدیدی با دکتر خود صحبت کنید.
ادامه مطلب