تغذیه

کندر، درمان موثر سرطان کندر، درمان موثر سرطان
صمغ کندر فرآورده گیاهی است که در عطر و خوشبوکننده ها نیز به کار می رود. هزاران سال است که صمغ کندر در طب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب
چهارده غذای عضله ساز جدید چهارده غذای عضله ساز جدید
نمی‌توانید فقط سینه مرغ بدون استخوان و بدون پوست با برنج قهوه‌ای بخورید پس با این 14 غذای عضله ساز جدید آشنا شوید...
ادامه مطلب
مصرف 10 ماده غذایی مفید برای رفع خستگی بدن جهت خانه تکانی ماه اسفند مصرف 10 ماده غذایی مفید برای رفع خستگی بدن جهت خانه تکانی ماه اسفند
برای رفع خستگی بدن مصرف جعفری، شکلات، ماهی آزاد، ماست و غیره را در الویت بگذارید...
ادامه مطلب
غذاهایی که انرژی شما را از بین می برند غذاهایی که انرژی شما را از بین می برند
غذا و نوشیدنی‌هایی که شما وارد بدن خود می‌کنید نقش مهمی در سطح انرژی بدن دارند. برخی از غذاهایی که انتظار ندارید مجرمان اصلی احساس خستگی شما هستند.
ادامه مطلب
چرا باید خیار بخوریم چرا باید خیار بخوریم
اگر می‌خواهید با افزودن سبزیجات رژیم غذایی خود را سالم تر کنید خیار گزینه‌ی مناسبی برای شماست.
ادامه مطلب
چه‌ بخوریم‌ که‌ نفخ نکنیم؟ چه‌ بخوریم‌ که‌ نفخ نکنیم؟
یکی از شایع‌ترین دردهای شکمی، نفخ است که علت بسیاری از مراجعات بیماران به متخصصان گوارش به شمار می‌آید. از قدیم گفته می‌شد‌ مصرف غذاهای باددار و نفاخ باعث دل‌درد و ایجاد گاز معده می‌شود...
ادامه مطلب
٦ ماده غذایی سالم که در این فصل می تواند خلق و خوی شما را بهتر و استرس تان را کم کند ٦ ماده غذایی سالم که در این فصل می تواند خلق و خوی شما را بهتر و استرس تان را کم کند
خوشبختانه، لازم نیست که شما مدام به قفسه دارو هایتان رجوع کنید و به جای آن بهتر است در یخچال را باز کرده و با مصرف این غذاهای سالم خلق و خوی تضعیف شده ی خود را بهبود بخشید و با استرس مبارزه کنید این غذاها به شما کمک می کند تا بتوانید تنش هایی که در زندگیتان وجود دارد را بهتر کنترل کنید.
ادامه مطلب
اگر می خواهید کودن شوید، برنج را با ماست بخورید!! اگر می خواهید کودن شوید، برنج را با ماست بخورید!!
رطوبت و غلبه سردى در مغز موجب سستى و تنبلى مغز می‌شود همچنین موجب کندى ذهن و کدورت حواس می‌شود و شخص را کودن و ابله مى‌کند. به همین خاطر، اگر میخواهید کودن شوید، یک راه خوب و اثبات شده، خوردن برنج با ماست و نادیده گرفتن این توصیه های بهداشت و سلامتی است!
ادامه مطلب
رژیم غذایی سالم با 14 ماده غذایی معجزه گر رژیم غذایی سالم با 14 ماده غذایی معجزه گر
همه انسان ها می خواهند با رعایت رژیم غذایی خوب و صحیح از سلامت کامل برخوردار باشند، رژیم های غذایی گوناگونی نیز از سوی متخصصان تغذیه توصیه می شود که هر یک به نوبه خود مفید هستند، اما آیا می توان با مصرف برخی مواد غذایی، تمام مواد مورد نیاز بدن را تامین کرد و از سلامت و انرژی کافی برخوردار بود؟
ادامه مطلب
غذاهای کاهش دهنده وزن غذاهای کاهش دهنده وزن
افزودن بعضی خوراکی ها به رژیم غذایی باعث کاهش وزن، کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز و یا احساس سیری می شود. در ادامه این مطلب برخی از این خوراکی ها به شرح معرفی شدند.
ادامه مطلب