تناسب اندام

6 عادت افراد موفق در تثبیت وزن 6 عادت افراد موفق در تثبیت وزن
افرادی که می توانند وزن خود را پس از کاهش وزن تثبیت کنند معمولا هر روز ورزش می کنند...
ادامه مطلب
ترفندهایی برای زودتر سیر شدن و جلوگیری از افزایش وزن ترفندهایی برای زودتر سیر شدن و جلوگیری از افزایش وزن
وقتی پای تغذیه متعادل به میان می آید، کنترل مقدار وعده های غذایی نقش مهمی بازی می کند اما کار دشواری است که دست از غذا خوردن بکشیم در حالی که مغز به ما می گوید، همچنان ادامه دهیم!
ادامه مطلب
پنج جزء اصلی تناسب اندام پنج جزء اصلی تناسب اندام
تناسب اندام کلی فقط در صورتی می‌تواند حفظ شود که فرد به طور منظم ورزش کند و یک سبک زندگی سالم داشته باشد. این مقاله پنج جزء اصلی تناسب اندام را برای شما مشخص کرده است.
ادامه مطلب
آیا با دراز و نشست می توان لاغر شد؟ آیا با دراز و نشست می توان لاغر شد؟
همه ما این صحنه را دیده‌ایم: مردان و زنانی که به تشک‌های تمرین چسبیده‌اند و به طرز وحشتناکی ست‌های متعدد دراز و نشست را انجام می‌دهند، تا زمانی‌که سوزش عضلات‌شان را حس کنند...
ادامه مطلب
لاغر شدن آسان و بی دردسر لاغر شدن آسان و بی دردسر
خیلی از افراد چاق برای کاهش وزن خود از برخی ریزه کاری های سهل و ساده غافل می شوند که در صورت توجه به آن می وانند در مدت کوتاهی سریع و آسان لاغر شوند...
ادامه مطلب
سه حرکت کششی برای تقویت ماهیچه ها سه حرکت کششی برای تقویت ماهیچه ها
در اینجا تمریناتی ساده آورده شده است که باید به برنامه‌ی هفتگی خود وارد کنید. این حرکات کششی را پس از اتمام تمرین خود انجام دهید.
ادامه مطلب
چرا قبل از ورزش باید بدنتان را گرم کنید؟ چرا قبل از ورزش باید بدنتان را گرم کنید؟
زمان برای شما اهمیت زیادی دارد. شاید بخواهید گرم کردن بدن قبل از ورزش را برای صرفه‌جویی در وقت حذف کنید. اما به شما پیشنهاد می‌دهیم این کار را نکنید. می‌پرسید چرا؟ مقاله‌ی زیر را بخوانید.
ادامه مطلب
10 اشتباه غذایی که تاثیر ورزش را از بین می برند 10 اشتباه غذایی که تاثیر ورزش را از بین می برند
اگر در کنار برنامه‌ی ورزشی‌تان رژیم غذایی خود را تغییر ندهید ممکن است نتیجه نگیرید. یا حداقل این که زود به نتیجه نخواهید رسید...
ادامه مطلب
با پیاده روی این 5 اتفاق را در بدنتان دقیقه به دقیقه داشته باشید. با پیاده روی این 5 اتفاق را در بدنتان دقیقه به دقیقه داشته باشید.
در هر دقیقه از پیاده روی ای که شما انجام می دهید اتفاقات ویژه ای در بدنتان می افتد.با ما همراه باشید تا در این مقاله هر قدم از پیاده روی خود را تحلیل کنید...
ادامه مطلب
۲۷ اصل برای ورزش در دوران سالمندی ۲۷ اصل برای ورزش در دوران سالمندی
سالمندان قبل از ورزش باید چه‌ کار کنند؟ انجام چه ورزش‌هایی برای آنها مناسب‌تر است؟ یک برنامه تمرینی سالم برای سالمندان از چه اجزایی تشکیل شده است؟ پرسش‌هایی از این دست، مسائلی هستند که برای ورزش در سالمندی باید به آنها توجه کرد. اصول ۲۷بیست و هفت گانه زیر می‌تواند در همین زمینه کمک‌ کننده باشد:
ادامه مطلب