سلامت مردان

چه غذاهایی باعث سلامتی مردان میشود چه غذاهایی باعث سلامتی مردان میشود
یکی از مشکلات بیشتر آقایان، ابتلا به دردها و گرفتگی‌های عضلانی در طول روز است. راه رهایی از این مشکل هم نوشیدن آب یا خود آلبالو و گیلاس است...
ادامه مطلب
باورهای غلط و حقایق سرطان پروستات باورهای غلط و حقایق سرطان پروستات
سرطان پروستات در پروستات یک مرد ایجاد می شود . این غده، به اندازه یک گردو بوده و درست زیر مثاه قرار دارد و تولید کننده مایع منی در مردان است. این سرطان، شایع ترین سرطان در مردان پس از سرطان پوست است. در این مطلب مواردی از افسانه ها و باورهای غلط سرطان پروستات همراه با حقایق موجود را بررسی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
بی اختیاری ادرار در مردان بی اختیاری ادرار در مردان
بی اختیاری ادرار معمول بوده و قابل درمان است. اگر شما بی اختیاری ادرار مبتلا هستید، ممکن است احساس خجالت و تنهایی داشته باشید. اما شما تنها فردی نیستید که با این مشکل روبرو هستید، حدود 3.4 میلیون مرد در آمریکا پیش بینی می شود که با مشکل بی اختیاری ادرار مواجه هستند. اما خبر خوب در این حوزه این است که نیازی به پیگیری در این حوزه را ندارید. بر خلاف آنچه که اغلب مردم تصور می کنند، تکرر ادرار یک علامت عادی در فرسودگی نبوده و غیر قابل اجتناب نیست. بلکه قابل درمان است.
ادامه مطلب
سرطان پروستات سرطان پروستات
سرطان پروستات چیست ؟ سرطان پروستات در پروستات یک مرد ایجاد می شود . این غده، به اندازه یک گردو بوده و درست زیر مثاه قرار دارد و تولید کننده مایع منی در مردان است. این سرطان، شایع ترین سرطان در مردان پس از سرطان پوست است. سرطان پروستات اغلب بسیار کند رشد می کند و ممکن است آسیب قابل توجهی ایجاد نکند. اما برخی از انواع آن تهاجمی تر است و می تواند به سرعت و بدون درمان گسترش یابد.
ادامه مطلب
نکات مهم در مورد سلامتی آقایان از سنین۶۰ سالگی به بعد نکات مهم در مورد سلامتی آقایان از سنین۶۰ سالگی به بعد
از جمله نکات مهمی که در مورد سلامتی آقایان از سنین۶۰ سالگی به بعد باید رعایت شود عبارتند از: مغز خود را فعال نگاه دارید. برای این کارمی توانید مطالعه کنید، جدول حل کنید، معاشرت نمایید و ...، انجام ورزش های استقامتی، ترک سیگار یا الکل و انجام آزمایش های غربالگری.
ادامه مطلب